Cennik na rok szkolny 2022/2023

45,00 zł – komitet rodzicielski

Dzienna stawka żywieniowa:

Posiłki

Posiłki w naszym przedszkolu przygotowywane są na miejscu, co jest bardzo dużym atutem przedszkola. Domowa kuchnia jest gwarancją zdrowych i pysznych śniadań, obiadów i podwieczorków. Panie kucharki same lepią pierogi, gotują pożywne zupy, przygotowują świeże surówki i napoje.

Jadłospis jest bardzo urozmaicony, bogaty w owoce i warzywa.

Szczegółowy tygodniowy jadłospis znajduje się w przedszkolu na tablicy informacyjnej.

Godziny posiłków:

Śniadanie

8.00 – grupa żabki i sówki

8.30 – grupa pszczółki i misie

Obiad

11.30 – grupa pszczółki i misie

12.00 – grupa żabki i sówki

Podwieczorek

14.00 – grupa pszczółki i misie

14.15 – grupa żabki i sówki

Zajęcia dodatkowe

Oferta zajęć dodatkowych w naszym przedszkolu jest szeroka i ciekawa. Zajęcia polegają na łączeniu nauki z zabawą, a przede wszystkim są szansą na rozwijanie zainteresowań dziecka oraz odkrywania talentów, które się w nich  kryją. Wszystkie zajęcia dodatkowe są nieodpłatne. Dzieci mają możliwość rozwijania swoich talentów podczas kółek zainteresowań: