Nasz udział w konkursach

0 comments

Amelia K. z oddziału IV zajęła I miejsce, a  Kornelia G. z oddziału I zajęła II miejsce w konkursie plastycznym ” Najpiękniejsza kartka Bożonarodzeniowa” organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne ” Zakątek Przedszkolaka” w Łochowie. W konkursie wzięły również udział: Maja J. ,Helena L., Weronika Sz., Maksymilian W. z oddziału I

Marta R. z oddziału IV zajęła I miejsce w konkursie ” Najpiękniejsza ozdoba Bożonarodzeniowa” zorganizowanym przez Uniwersytet Dziecięcy WSG w Bydgoszczy.

Małgorzata Sz. z oddziału I i Martyna J. z oddziału III zajęły I miejsce w VIII Misyjnym Konkursie Bożonarodzeniowym pod hasłem: ” Dłonie jak skrzydła-mój szkolny kolega z Libanu i Syrii” organizowanym przez Ognisko Misyjne ” Comunnio” przy ZS nr 14 w Bydgoszczy. W konkursie wzięły również udział  : Maja J. i  Helena L. z oddziału I.